5 Kasım 2012
Müzik / Video

📺 Ve Ölürüm Sana Yayında!

1997 yılında çıkan ve Türk pop müziğinin önemli basamaklarından biri olan Tarkan – Ölürüm Sana şarkısı yeniden dinleyici ile buluşuyor; ancak bu sefer RockA yorumu ile daha sert ve daha agresif!
Image buttonImage buttonImage buttonImage buttonImage buttonImage button

RockA, 5 Kasım’da Doğan Müzik Yapım etiketiyle çıkan ilk tekli çalışması ile müzik sektörüne oldukça hızlı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Grup, Tarkan’ın sevilen parçası Ölürüm Sana’ya farklı bir yorum getirerek hem şarkıya kendi tarzına özgü rap ve elektronik öğeler ekledi hem de şarkıyı daha sert ve agresif bir şekilde yorumladı.

RockA & Tarkan | Ölürüm Sana - Backstage © 2012 // 📷 Sedat Mehder
RockA & Tarkan | Ölürüm Sana - Backstage © 2012 // 📷 Sedat Mehder

İçinde 2 şarkı bulunan Ölürüm Sana tekli çalışmasında bir de RockA şarkısı var. Anlatması Zor isimli bu şarkı da RockA’nın gelecek albümünün nasıl olacağına dair bir ipucu. Sert gitar ritimleri üzerine elektronik öğeler ekleyen grup, güçlü şarkı sözleri ve kendine has sound yapısıyla oldukça iddialı.

Tekli öncesi geçtiğimiz günlerde Ölürüm Sana şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klipte Tarkan gruba olan desteğini bir kez daha göstererek RockA ile beraber kamera karşısına geçti. Filmline Yapım’ın yaklaşık 60 kişilik ekibiyle beraber Şile’de ormanlık bir arazide gerçekleştirilen ve Veli Kuzlu’nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği klibin çekimleri 2 gece, stüdyo prodüksiyon çalışmaları ise 1 ay sürdü.

Image buttonImage buttonImage button
Unutulur Her Şey